درباره ما

سفیر کسب و کار اینترنتی شما خواهیم شد

اوکسین ‌اکسپرس سامانه مدیریت جابه‌جایی مرسولات در ایران است که در سال 1397 با توجه به نیاز فروشگاه‌های اینترنتی توسط گروه شرکت های تجارت مجازی اوکسین تاسیس شد. ارسال مرسوله در تهران و شهرستان‌‌ها با قابلیت رهگیری آنلاین مرسوله توسط سایت و اپلیکیشن از قابلیت‌های استفاده از اوکسین‌ اکسپرس می‌باشد.

فاصله ارسال مرسوله‌ی شما تا مقصد، فقط اوکسین‌اکسپرس است. اوکسین‌اکسپرس سامانه مدیریت جابه‌جایی مرسولات در ایران است که در سال 1397 با توجه به نیاز فروشگاه‌های اینترنتی تاسیس شد. اکسپرس پس از چند ماه فعالیت، با همکاری پست خدمات خود را همه استان‌‌ها و شهرستان‌ها گسترش داد. هم‌اکنون فروشگاه‌های اینترنتی، کسب‌وکارهای سنتی می‌توانند مخاطب اوکسین‌اکسپرس باشند.

چرا اوکسین‌‌اکسپرس به‌وجود آمد؟
به جرات می‌توان گفت یکی از دغدغه‌های جدی کسب‌وکارها، حمل‌ونقل است. حمل‌ونقل یک فاکتور مهم برای کسب‌وکارهاست که می‌تواند روی تجربه خرید مشتری تاثیر داشته باشد. به هیچ وجه نمی‌توان حمل‌ونقل را نادیده گرفت. مشتری از دیر رسیدن، نقص داشتن محصول و از بین‌رفتن بسته‌بندی مایوس می‌شود و احتمال اینکه دیگر هرگز خرید نکند، افزایش می‌یابد. بدتر این است که هنگام تحویل محصول، مامور پیک ظاهر و رفتار مناسبی نداشته باشد. مشتری این معایب را از چشم فروشگاه‌های اینترنتی خواهد دید و نه از سیستم ارسال مرسوله. سرعت ارسال بار، دقت در نگهداری و کرایه بالا مشکلات دیگری هستند که مدیران کسب‌وکارها با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند. در صورتی که همه جای دنیا شرکت‌‌های ارسال بار، باعث کم کردن مشکلات می‌شوند.

اوکسین‌اکسپرس با توجه به شکاف‌ به‌وجود آمده، پلت‌فرم و ناوگانی به‌وجود آورد تا پایانی باشد بر تمام تجربیات تلخ گذشته.

چه چیزی در آینده نهفته است؟

برای موفقیت آماده هستید؟